e-Knihy ke stažení

     Tady naleznete mojí kolekci článků s názvem "Pekelní lidé" a další zajímavou věcí je e-kniha "Superbůh" (verze 1.1), kterou si můžete buď stáhnout nebo přečíst online.

     Zde je pár básniček: Až přeteče pohár, O lidské slabosti a Svatých Bytostech, Královna krásy, Tři Větry a Kavkazský ovčák.

     Jestli se zajímáte o psy, můžete vidět jejich fotografie nebo tréninkové video.

     Pak tu jsou ještě ukázky mé tvorby v češtině i angličtině (PK Samples 7.5.2016) a můj osobní Youtube channel.


     Stáhněte si eknihy na téma duchovní moudrost, láska a vztahy, filozofie, náboženství, bojová umění a psi.

     Zde jsou k online čtení knihy Amen 4/2009 (Pravé křestanství, Ďáblův národ, Spasení), Mozaika moudrosti 8.0 (hluboká životní filozofie a duchovní poznání) a Tajemství lásky 8.0 (láska a vztahy z duchovního hlediska). Tyto knihy lze stáhnout klepnutím myší na jejich obálku.

Amen     Mozaika moudrosti     Tajemství lásky

     Vždycky jsem byl kombinací skutečné pravdy, dané Nebem, s některými chybnými názory, danými mě tímto prolhaným světem. A tento status smíšeniny pravdy a lži byl platný i pro mé duchovní knihy - brilianty společně se smetím. Postupně jsem tyto mé duchovní knihy čistil, držíce se přitom jejich původního zaměření i způsobu, jakým vysvětlují jednotlivá témata, a nakonec je přeměnil v "kandidátní" verze, abych udělal nějakou "tečku" za jejich mnohaletým vývojem. To ale ještě neznamená, že je celý jejich obsah zcela pravdivý a správný. Částečně tomu tak je a částečně nikoli, a navíc některými věcmi se zabývám pouze v knihách "Amen" a "Supergod", a v kolekci "Hellish People".

     Zde je můj poslední komentář, který se pokouší spojit moudrost mých starých knih s moudrostí těch nových.

     Dalšími knihami ke čtení jsou Degenerace psího rodu 16.1 a Tajemství boje 5.0. Jestliže si je přejete stáhnout, klikněte myší na jejich obálku:

Degenerace psího rodu     Tajemství boje

Příběh jednoho jména

     Zde je minikniha Caucasian Ovcharka 2.6:

Caucasian Ovcharka

     Informace uvedené v mých knihách jsou extrémní povahy, avšak čtenář by si měl uvědomit, že skutečnost, že je nějaká informace v rozporu se všemi ostatními, ještě neznamená, že je nepravdivá. Občas tomu totiž bývá právě naopak.

     Následující je starý román "Nekonečný příběh" (napsaný 2/2002 a upravený 4/2005):

Nekonečný příběh

     Tehdy při jeho psaní jsem byl ovlivněný nejen vlastními prožitky a poznáním, ale mimo jiné i dílem Dr. Raymonda Moodyho.

     Tohle byla má první kniha Záblesk Pravdy (není ke stažení):

Záblesk Pravdy

     Ještě sem dám pár starých spisů ke stažení: "Moudrost" (Prof. Dr. Josef Velenovský), "Něco osobního" (mé "mladší já") a "Reportáž" (něco k zasmání).

     Text prvního spisu si můžete prohlédnout zde: O historii člověka, Příklady ze živé přírody, 1) Přirozený výběr (a boj o život), 2) Princip organické harmonie, 3) Princip přímého přizpůsobení se poměrům životním, 4) Princip rudimentů, 5) Princip dědičnosti, 6) Princip hybridace, 7) Princip pokrevenství, 8) Princip pudu pohlavního, 9) Princip křížení, 10) Princip organického socialismu, 11) Princip dělení práce dle pohlaví, 12) Princip variace podmínek biologických, 13) Princip vyžití plemenného, 14) Princip mutace, 15) Princip latentních idejí, 16) Princip atavismu, 17) Princip zdokonalení, 18) Princip ornamentalismu, 19) Princip ztělesňování vnitřních stavů psychických, 20) Princip nemožnosti zpětné evoluce, 21) Princip délky života, 22) Princip článkování, 23) Princip kosmické organické evoluce, Několik dalších moudrostí z "Poslední moudrosti" a Moudrá ponaučení, úryvky z knihy "Přírodní filozofie".
     Ve druhém ze spisů, konkrétně v kapitole o zlých bytostech, jsou popisované zlé zážitky možná důsledkem toho, že byl po vydání knihy "Záblesk Pravdy" a následném psaní knih "Mozaika moudrosti" a "Tajemství lásky" udělán v místnosti, ve které jsem se zdržoval, nějaký zásah. Prostě byli tam zlí lidé, už tenkrát asi ta "Pekelná tajná služba", a zlé bytosti tam do mě získaly přístup. Pak přišlo setkání s lovci duší a později, po knize "Amen", i chemické útoky, dělané s pomocí některých obyvatel města Plzeň.

     Na závěr je tu něco trochu bláznivého, konkrétně Krásné ženy potřebují "na holou".

Rozcestník      I      Kontaktní email

      Právní prohlášení: Text umístěný na této vzdělávací stránce zobrazuje pouze osobní úhel pohledu, fantastické představy a subjektivní pocity jednotlivce. Autor se zříká právní odpovědnosti za jakoukoli škodu vzniklou komukoli v důsledku použití tohoto textu a/nebo nesprávného nakládání s informacemi v něm uvedenými, a zároveň neručí za jejich přesnost, pravdivost, kompletnost, bezpečnost ani užitečnost.