Konec s krásnými ženami

Když s nějakou ženou, zejména mladou a krásnou, opakovaně prohodím pár pozitivních slov, za nějaký čas je mi poslána do cesty s nějakou zápletkou. A pak je ukázáno v televizi, že jsem se k té ženě nezachoval dobře, nebo s nějakou vynechávkou či chybou.
Hlavní příčinou mého selhání je horší stav mého mozku, neboť je po ještě silnější zátěži, než bylo oficiálně uvedeno, a po které má chybné chování každý. Proto si také pravidelně uvědomuji, jak jsem se měl správně zachovat, až se zpožděním (například v Albertu jsem neřekl jedné známé prodavačce, že jí třikrát volali k pokladně, napadlo mě to až doma; ženě ze sousedství jsem včas neřekl, že nemá přebíhat ulici před auty, protože to, že jí to mám říci, jsem si uvědomil až o několik hodin později; jednomu muži jsem neřekl, že neměl strčit do své špatně se chovající družky, co k němu přišla s rukama dole a nijak ho neohrožovala, došlo mi to až za týden poté; ženě, co zvedala své dvě dcery v Rokycanech, jsem neřekl, že jsou na ní příliš těžké a že si při jejich zvedání může udělat zdravotní problém, a tak dále).

„Vy, krásné ženy, jste zbraní, používanou proti mně. A protože mně nejvíce záleží právě na Vás, dělá to z Vás mé největší nepřátele. A proto se chci kontaktu s Vámi, krásnými ženami, vyhýbat až do konce svého života, a užívat si s Vámi až po své smrti, kdy se dostanu k moci a do nového, mladého mužského těla.“

Home

Právní prohlášení: Text umístěný na této vzdělávací stránce zobrazuje pouze osobní úhel pohledu a subjektivní pocity jednotlivce.