Má odhalení

1. Tajný systém, jehož pomocí mocní tohoto světa aranžují zlé události. Některé z nich, zaranžované v naší historii, používají stejné krytí, jako dnešní záležitosti. Utrpení nevinných lidí při těchto událostech je skrytě oslavováno.

2. Mnoho slavných lidí z naší historie, zdánlivě nezávislých a rozdílných cílů, používalo tajný podpis mocných tohoto světa, mezi něž patřili. Zjistíte, že stáli v pozadí jak těch nejlepších, tak těch nejhorších věcí.

3. Tajná znamení ve světě, hudbě i filmech.

4. Vysvětlení některých podvodů, které byly udělány během natáčení neférového TV show o mně.

5. Tajné pozorování mnoha normálních lidí, porušování jejich práva na soukromí a rady, jak ho chránit.

6. Životní filozofie s řadou užitečných postřehů (je hlavně v knize "Mozaika moudrosti", jež má jako celek nějaké chyby, ale část je udělaná velmi hezky).

7. Tři knihy o lásce ("Tajemství lásky", "Další Tajemství lásky" a "Příručka ke studiu IBU"; sexuální deviace a extrémy v lásce; činnost mužského a ženského elementu; kořenové odklony a jejich vyrovnání; jak všechny naše lásky fungují jako celek a mnoho dalšího).

8. "Ideální Bojové Umění" (zkráceně "IBU"; relativně komplexní, takže ovládání zbraní, spolupráce s vycvičeným psem, sparring s několika soupeři najednou, duševní vývoj, "Kruh lásky" a jiné).

9. "Cesta Pantera" (zvlášť čistá forma a zvlášť polidštění, duševní podobnost se zvířetem, bez rotace pěsti a extrémních úhlů, obsahuje kousání do soupeře a další).

10. "Vlažná Harmonie" (sociální systém s rovností lidí).

11. "Sociální Feudalizmus IBU" (sociální systém, který kombinuje dobrou sociální péči o obyčejné lidi s feudálním vlastnictvím půdy).

12. Přenos specifické buněčné imunity z dárce na příjemce (můj vynález z minulého století, jež kombinuje dvě skupiny faktorů: první se stará o fyzickou kompatibilitu a vytvoří několik mezistupňů mezi těmi dvěma lidmi, a druhá dokončí proces překonání rozdílu mezi nimi, aby přenos fungoval; přirozenou imunitu výjimečných jedinců mohou mít i ostatní lidé; předpokládám, že když se nepoužije hyperimunizace dárce, příjemce musí dostat větší množství jeho krve, když se použije, menší množství krve by mělo stačit).

13. Nutnost legalizace euthanasie (můj požadavek z minulého století).

14. Část tajemství našeho původu a smyslu naší existence.

15. Zbraně. Principy těch nižších, co způsobí, že lidé s určitým genem, názorem nebo příslušností onemocní či zemřou a ostatním kolem nich se nic nestane. Principy těch vyšších, co řídí všechny události ve válce tak, že je možná jen výhra, ať už je nepřítel jakkoli silný.

16. Přemisťování kosmických plavidel ve vesmíru.

17. Léčba infekcí, zlepšení regenerace tkání a zpomalení stárnutí. A možná ještě mnohem více :-)

Upozornění: Trvalo dlouho, než jsem odhalil, jak moc mi lidé lžou, a také mě v mém pátrání zdržovaly chybné informace z modifikovaných filmů a falešných zpráv. Přesto jsem nakonec trochu uspěl.

Home

Právní prohlášení: Text umístěný na této vzdělávací stránce zobrazuje pouze osobní úhel pohledu a subjektivní pocity jednotlivce.