Proč je mé poškozování ilegální

Jmenuji se Pavel Kastl a celý život jsem psal články a knihy. Na jedné straně jsem v mnoha z nich tvrdil různé nesmysly a více těchto mých výtvorů mělo příliš nízkou úroveň, na druhé straně některá má literární díla byla dost možná nejlepší na světě.
Jako člověk nejsem v normě a mám spoustu vad, ale právě díky své odlišnosti a výjimečnosti jsem mohl získat určité, velmi cenné, informace, užitečné pro celé lidstvo.

“Vyšší Policie” (tak tomu orgánu říkám, neboť neznám jeho oficiální jméno) poškozuje můj mozek a snižuje kvalitu mého životního štěstí. Asi ilegálně, protože se přitom dopustila porušení zákona – podvodů a uvedení nepravdivých údajů o mé osobě:

– Některá stará videa o mně vyráběla různými podvody a triky (viz můj článek “Pár podvodů”), ale i ta novější videa, která dělala zdánlivě úplně poctivě, nejsou zcela v pořádku. Například:
Protože vím, že jsem stále natáčený pro televizní vysílání, jsem ve velkém stresu, a chovám se a reaguji nepřirozeně. Například je mi jasné, že poté, co přede mnou někdo udělá něco “odlišujícího se” (zavrávorá, poškrábe se, zdůrazní sliny, kouše si prst, zvedne obočí a podobně), bude v televizi, když to udělám také. A jak na to myslím, tak to pak mnohdy také udělám. Avšak kdybych nevěděl, že jsem natáčený, byl bych v klidu a takovéto “napodobování” bych neprojevoval.

– Použila proti mně o něco silnější prostředky, než jaké povoluje zákon. Například jedna energie byla zničující a já zůstal díky tajné pomoci bez následků, u jedné chemikálie na mě použité se někdo jiný bál jediného nadechnutí, tak byla silná. Předpokládám, že po ní má 100 % lidí špatné výsledky v těch testech chování a povahy, co se na mně v této době dělají v televizi.

– Zhoršovala mé chování, k čemuž dopomohly i chybné názory, co mi dala. Lidé mi lhali, kradli přede mnou a prali se, moje zdroje informací včetně filmů byly modifikovány, byly mi dělány falešné zázraky atd.

– Zatajila před veřejností, že jsem udělal některé lidem prospěšné vynálezy (bezdotyková léčba některých nemocí, zpomalení stárnutí, vojenská neporazitelnost, duševní rozvoj a další). Již stovky milionů lidí byly poškozeny jejich zatajením.

– Nezapočítala mi k dobru, že jsem měl některá zjevení ohledně existence i budoucnosti lidstva. Ignoruje mé rady, bez jejichž uposlechnutí může dojít kupříkladu k válce, ve které zahynou stovky milionů malých dětí na celém světě.

__________________________________________

Zde je několik věcí, co možná buď neměly vůbec být, nebo pokud ano, tak slabší, než byly:

1. Před více než dvaceti lety mě měsíc a půl sledovala malá skupina lidí, kudy chodím a tak, a pak do mě jeden člen této skupiny pustil možná 7 x silnější negativní energii, než byla ta, kterou jsem tehdy měl legálně v mé posteli.
Po těchto energiích jsem měl halucinace, které mě společně s poznáním skrytých Pekelných znamení ve filmech a přetvářkou mnoha lidí přiměly k tomu, že jsem si o části populace začal nesmyslně myslel, že je Pekelná.
Ale zpátky k té skupině. Veřejnost o její činnosti nevěděla, protože nebyla oficiálně hlášená. Ta skupina zřejmě pracovala “na černo”, tedy ilegálně. V minulosti poškodila několika lidem jejich zdravý mozek tak, že to vypadalo, že byl přirozeně nemocný.

2. Možná to bylo před patnácti lety, co jsem měl asi dva dny divný problém. Jiný druh úzkosti a halucinací, než po tom záření v mé posteli, na které jsem byl tehdy zvyklý. Možná bylo něco v cigaretách, kdo ví.

3. V těch letech, jako v předchozím případě, jsem byl několik týdnů trochu jiný a měl jsem brnění spodní části nohou, ničeho jiného. Pak to najednou zmizelo.

4. Koncentrace škodlivé chemikálie ve vzduchu v mém starém bydlišti byla možná vyšší, než jaká byla oficiálně povolená. Tak vysoká, že při dopadu slunečních paprsků v létě byla rozehřátá srst psa chemicky cítit. A pračka nebyla schopná vyprat některé mé oblečení tak, aby přestalo být chemicky cítit, takže jsem ho raději vyhodil.

5. Jeden člověk, který věděl, o co jde, se na polootevřeném prostoru bál jediného nadechnutí výparů z mého vařiče, co jsem je v mém starém bydlišti musel dýchat v uzavřené místnosti. Možná se jednalo o vyšší koncentraci, než jaká byla oficiálně hlášená.

__________________________________________

Z výše uvedených důvodů bych proto chtěl požádat o ukončení negativního vlivu “Vyšší Policie” na moji osobu. Děkuji.

Home

Právní prohlášení: Tento dokument zobrazuje pouze subjektivní pocity a osobní úhel pohledu jednotlivce.